KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488474
nr 1448 8474
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1950, Lofoten. Olja på duk, 44x54, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:28:18
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr